Dogtra 3500 NCP Super-X

Kód: 150100
Značka: Dogtra
€371,68
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Dosah 1600 m,

Ponoriteľný prijímač,

Nabíjateľný akumulátor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dogtra 3500 NCP Super-X je elektronický výcvikový obojok so funkciami vibrácie a impulzu vo 127 úrovniach intenzity, ktorý vám umožní výcvik až do vzdialenosti 1600 metrov. Vysielačka je vybavená LCD displejom a zariadenie je dobíjateľné a vodotesné. S pomocou ďalšieho prijímača je možné rozšíriť súpravu pre výcvik až pre dvoch psov súčasne. Nastavenie sily impulzu je veľmi plynulé, a vďaka tomu je upozornenie pre psa veľmi jemné. Sílu impulzu si môžete kedykoľvek zmeniť pomocou kolečka na vysielačke. Obojok aj vysielačka sú dobíjateľné a vynikajú výdržou batérie - až niekoľko dní pri bežnom používaní. Dogtra 3500 NCP Super-X má ergonomicky tvarovanú vysielačku s LCD displejom a jednoduchým ovládaním - tlačidlá sú oddelené pre každú funkciu zvlášť, čo zaručuje rýchlu reakciu, ktorá je potrebná pri výcviku.

Dosah obojku Dogtra 3500 NCP Super-X umožňuje tréning psa bez použitia vodítka až do vzdialenosti 1600 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov, ako je pri nohe, ostaň apod., ako aj pre zavolanie alebo výcvik psa na dlhú vzdialenosť.

Tento obojok Dogtra 3500 NCP Super-X využíva vibráciu a elektrický impulz (krátky alebo dlhý) ako korekčnú metódu, ktorú je možné nastaviť vo 127 úrovniach. Upozornenie pre psa je tak veľmi jemné. Môžete si jednoducho nastaviť obojok priamo pre vášho psa. Sílu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolečka na vysielačke.

Batéria a dobíjanie: Sada Dogtra 3500 NCP Super-X obsahuje vymeniteľnú a rýchlo dobíjateľnú lítium-polymerovú batériu s kapacitou 800 mAh v prijímači a 800 mAh vo vysielačke. Výdrž vysielačky aj obojku pri prevádzke sa pohybuje okolo 3 až 7 dní. Dobíjanie obojku aj vysielačky trvá len 2 hodiny.

Vodotesnosť: Dogtra 3500 NCP Super-X je dodávaná s plne vodotesným a krátkodobo ponorným prijímačom až do hĺbky 1 metra. Je tak ideálna pre tréning psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka pri Dogtra 3500 NCP Super-X je iba odolná voči vode, a preto jej krátkodobý dážď alebo sneh nevadí.

Počet psov: Dogtra 3500 NCP Super-X je možné použiť na ovládanie viacerých psov súčasne bez straty funkcií. Pridaním ďalšieho obojku môžete jednoducho rozšíriť sadu pre výcvik až pre dvoch psov súčasne. Na vysielačke je potom tlačidlo pre prepínanie medzi jednotlivými psami.

Displej: Dogtra 3500 NCP Super-X je vybavená kvalitným podsvieteným LCD displejom, ktorý vám umožní trénovať psa ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji je zobrazená sila impulzu a ukazovateľ stavu nabitia a vybitia batérie.

Dĺžka obojku: Dogtra 3500 NCP Super-X má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Pes ho nosí bez problémov a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 70 cm.

Váha a rozmery: Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a váži 85 gramov. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a váži 120 gramov.

Výhody produktu: Dosah až 1600 metrov, podsvietený LCD displej, dobre tvarovaná vysielačka aj prijímač, jednoduché ovládanie a veľká výdrž batérie, vibrácia a možnosť nastavenia 127 úrovní impulzu, vodotesný a krátkodobo ponorný prijímač do hĺbky 1 metra, možnosť výcviku až pre dvoch psov súčasne, rýchle dobíjanie do 2 hodín.

Nevýhody produktu: Vysielačka je iba vodotesná (krátkodobý dážď alebo sneh nevadí).

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky DOGtra na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 2 roky záruky. Len u nás záruka 2 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Dosah: 1600 m
Batérie a nabíjanie: Prijímač aj vysielač majú zabudované dobíjacie batérie, ktoré možno jednoducho dobiť nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Funkcie: Elektrostatický impulz, Vibrácia
Hmotnosť a rozmery: Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a váži 85 gramov. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a
Nastavitelnosť obojku: Remienok je možné nastavit od 20 do 70 cm.
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Počet psov: S vysielačkou môžete trénovat 2 psy . Stačí iba dokupiť druhý prijímač.
Výhody: Jednoduché ovládanie, prijímač, tlačítka pre každú funkciu
Nevýhody: nemá zvukové upozornenie