Elektronický ohradník a výcvikový obojok SafeTra FX-500

Kód: 1380/PRE 1380/PRE2 1380/PRE3 Zvoľte variant
Značka: SafeTra
€259 €329 €399 od €259
dodanie 3-10 dní dodanie 3-10 dní Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - 24.4.2024 Zvoľte variant

SafeTra FX-500 je zariadenie, ktoré ako jediné na svete kombinuje výcvikový obojok a ohradník v jednom. Toto zariadenie vám zabezpečí psa proti úteku z pozemku a zároveň zariadenie môžete využiť ako klasický výcvikový obojok a to s dosahom až 1000m. To všetko bez nutnosti výmeny prijímacieho obojku. Obojok disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohradník pre psov

Elektronický neviditeľný ohradník SafeTra FX-500 je vhodný pre všetkých psov s váhou od 5kg do 90kg. SafeTra FX-500 umožňuje nastavenie korekčnej zóny vo vzdialenosti od 30cm do 6 metrov od drôtu. Pri vstupe psa do tejto zóny, je pes postupne upozornený zvukovým signálom, vibráciou a nakoniec elektrostatickým impulzom. Elektrostatický impulz sa automaticky zvyšuje v 4 úrovniach. Vďaka tejto technológii, je maximálne zabránené možnému úteku psa z ohraničené plochy. Vzhľadom na použitie veľmi kvalitného tvrdeného plastu je obojok veľmi odolný proti mechanickému poškodeniu a je tiež zaručená plná vodotesnosť prijímača vrátane možného ponorenia prijímača. Pomocou veľmi kvalitného vodiča o priereze 0,5 mm2 môžete ohradiť v podstate ľubovoľný tvar pozemku vrátane záhonov a podobne. Vzhľadom k hrúbke a odolnosti drôtu, je možná bezproblémová inštalácia do zeme. Maximálna dĺžka drôtu s ktorou môžete ohradník prevádzkovať je 1200m

Výcvikový obojok

Len u modelu SafeTra FX-500 dostanete dva systémy v jednom. Súčasťou balenia je aj ovládač pre prijímací obojok. Týmto ovládačom môžete ovládať prijímač až na vzdialenosť 1000m. Prijímač ktorý je spoločný tak pre ohradník ako aj výcvikový obojok má malé rozmery. Vďaka malým rozmerom a ergonomickému tvarovaniu, nerobí jeho nosenie psovi žiadny problém. Vzhľadom na množstvo ponúkaných funkcií je obojok SafeTra FX-500 vhodný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik psov. U elektronického obojku SafeTra FX-500 môžete používať nasledujúce funkcie - zvuk, vibrácie a impulz. Sila vibrácií korekčných impulzov je nastaviteľná v 10 úrovniach. Vďaka dlhému dosahu až 1000m a hlavne veľmi jednoduchému ovládaniu, kde na každú funkciu ovládač obsauje samostatné tlačidlo, je obojok ideálny pre odvolanie psa napr. pri útekoch za zverou alebo iným psom. Podsvietený displej ovládača Vám zabezpečí prehľad a jednoduché ovládanie aj pri nočnom venčení alebo v zhoršených svetelných podmienkach. Vysielačka aj obojok je osadená nabíjateľnou Li-ion batériou, vďaka ktorej je zaistená vydrž zariadenia až na niekoľko dní prevádzky na jedno nabitie. Prikúpením ďalších obojkov, tak môžete rozšíriť sadu pre výcvik až 3 psov naraz.

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky SafeTra na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 3 roky záruky. Len u nás záruka 3 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Obsah balenia
 
Technické parametre
 

- Prijímač

- Generátor

- Vysielačka

- Obojok

- Adaptér pre základňu

- 12V nabíjačka

- 100m cievka

- Vlajky pre ohraničeniu územia

- Montážne skrutky

- Sada elektrod

- Testovacia dioda

- Návod

- Vysielač rozmery: 100 x 50 x 25 mm

- Prijímač rozmery: 65 x 35 x 35 mm

- Prijímač napájanie: Lithiová bateria

- Hmotnost prijímača: 88 g

- Materiál: PVC

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické ohradníky
Záruka: 3 roky , záruka na IČO 3 roky
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Korekčná zóna: SafeTra FX-500 disponuje funkciou zvuk, vibrácie a impulz. Sila elektrostatického impulzu je automaticky zvyšovaná v 3 úrovniac
Batérie a nabíjanie: prijímač je vybaveny nabíjateľným Li-Ion akumulátorom
Funkcie: Zvukový signál, slabý elektrostatický impulz, silnejší elektrostatický impulz, 2v1 systém
Hmotnosť a rozmery: Prijímač má rozmery 60 x 35 x 35 mm. Hmotnost prijímača je 88 g.
Nastavitelnosť obojku: Remienok obojku je možné nastavit až do 75 cm.
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Počet psov: Ohradník je možné použít na neobmedzený počet psov.
Výhody: Prijímač je nabíjatelný a vodotesný, dosah, 2v1
Nevýhody: nemá